| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Cod de catalog | KM#2108 |
| Diametru | 20.50 mm |
| Grosime | 0.90 mm |
| Masa | 1.8000 g |
| Material | Cupru |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Cehia - Praga (C) |
| Tipul muchiei | neteda |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |