| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 80 + 40 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1448A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B667 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1412 Stanley Gibbons NL 1652 AFA number NL 1449 NVPH NL 1534 Unificato NL 1418 |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 2.005.126 |
| Data emisiunii | 08/09/1992 |
| Designer | Pierre Bernard |
| Tipul hârtiei | phosphorescent paper |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 37.00 mm |
| Lățime | 26.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |