| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 70 + 35 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1447A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B666 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1411 Stanley Gibbons NL 1651 AFA number NL 1448 NVPH NL 1533 Unificato NL 1417 |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 1.519.773 |
| Data emisiunii | 08/09/1992 |
| Designer | Pierre Bernard |
| Tipul hârtiei | phosphorescent paper |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 37.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |