| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 65 + 35 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1324A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B630 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1294 Stanley Gibbons NL 1512A AFA number NL 1326 NVPH NL 1382 Unificato NL 1294 |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 1.753.342 |
| Data emisiunii | 01/09/1987 |
| Designer | Max Kisman |
| Tipul hârtiei | phosphorescent paper |
| Tehnica de tipărire | photogravure |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | comb 14 x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 36.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |