| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 60 + 30 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1446A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B665 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1410 Stanley Gibbons NL 1650 AFA number NL 1447 NVPH NL 1532 Unificato NL 1416 |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 1.511.169 |
| Data emisiunii | 08/09/1992 |
| Designer | Pierre Bernard |
| Tipul hârtiei | phosphorescent paper |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 37.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |