| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 80 + 40 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1526A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B684 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1490 Stanley Gibbons NL 1745 AFA number NL 1528 NVPH NL 1625A Unificato NL 1496A |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 1.593.109 |
| Data emisiunii | 09/11/1994 |
| Designer | Margriet Heymans |
| Tipul hârtiei | phosphorescent |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | comb 12¾ x 13¼ |
| Înălțime | 37.00 mm |
| Lățime | 26.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |