| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 75 + 35 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1394A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B655 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1364 Stanley Gibbons NL 1585 AFA number NL 1396 NVPH NL 1459A Unificato NL 1364A |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 2.566.670 |
| Data emisiunii | 07/11/1990 |
| Designer | Jan Bolle |
| Tipul hârtiei | phosphorescent |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 36.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |