| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 70 + 35 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1525A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B683 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1489 Stanley Gibbons NL 1744 AFA number NL 1527 NVPH NL 1624A Unificato NL 1495A |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 1.485.074 |
| Data emisiunii | 09/11/1994 |
| Designer | Margriet Heymans |
| Tipul hârtiei | phosphorescent |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | comb 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 37.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |