| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 70 + 35 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1424IA |
| Cod de catalog (Scott) | NL B660 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1388 Stanley Gibbons NL 1627 NVPH NL 1484A Unificato NL 1394A |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 2.189.586 |
| Data emisiunii | 06/11/1991 |
| Designer | Gerard Hadders |
| Tipul hârtiei | phosphorescent |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | comb 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 37.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |