| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 65 + 35 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1393A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B654 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1363 Stanley Gibbons NL 1584 AFA number NL 1395 NVPH NL 1458A Unificato NL 1363A |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 2.574.726 |
| Data emisiunii | 07/11/1990 |
| Designer | Jan Bolle |
| Tipul hârtiei | phosphorescent |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 36.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |