| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 65 + 35 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1372A |
| Cod de catalog (Scott) | NL B648 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1342 Stanley Gibbons NL 1563 AFA number NL 1374 NVPH NL 1436A Unificato NL 1342A |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 2.166.541 |
| Data emisiunii | 08/11/1989 |
| Designer | Anthon Beeke |
| Tipul hârtiei | phosphorescent |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 36.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |