| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| Valoarea nominală | 60 + 30 Cent |
| Cod de catalog (Michel) | NL 1423IA |
| Cod de catalog (Scott) | NL B659 |
| Cod de catalog | Yvert et Tellier NL 1387 Stanley Gibbons NL 1626 NVPH NL 1483A Unificato NL 1393A |
| Culoare timbru | multicolour |
| Categorie timbru | Timbru semi-poştal |
| Tiraj | 1.897.877 |
| Data emisiunii | 06/11/1991 |
| Designer | Gerard Hadders |
| Tipul hârtiei | phosphorescent |
| Tehnica de tipărire | Offset lithography |
| Tipărit de | Joh. Enschedé |
| Perforația | 13¼ x 12¾ |
| Înălțime | 26.00 mm |
| Lățime | 37.00 mm |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |