| Adăugată de |
max
|
| Diametru | 24.00 mm |
| Grosime | 1.72 mm |
| Masa | 5.0000 g |
| Material | Otel placat cu nichel |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Polonia - Varsovia (MV, MW, BM) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |