| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| În colecțiile personale | 6 |
| Cod de catalog | Y#41a |
| Tiraj | 260,000,000 |
| Diametru | 20.00 mm |
| Grosime | 1.60 mm |
| Masa | 3.2000 g |
| Material | Otel placat cu nichel |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Germania - Werdohl (Vereinigte Deutsche Metalwerke) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | rev. Albert-Désiré Barre |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
VG $0.10 F $0.15 VF $0.25 XF $0.40 UNC $0.60 |