| Adăugată de |
Alain Martineau
|
| În colecțiile personale | 3 |
| Cod de catalog | KM#38.2 |
| Tiraj | 40,000,000 |
| Diametru | 19.80 mm |
| Grosime | 1.06 mm |
| Masa | 2.5000 g |
| Material | Cupru-Nichel |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Spania - Madrid (stea in 6 colturi) |
| Tipul muchiei | neteda |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
VF $0.50 XF $1.00 UNC $1.50 |