| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| În colecțiile personale | 5 |
| Cod de catalog | KM#97 |
| Tiraj | 15,000,000 |
| Diametru | 27.00 mm |
| Grosime | 2.25 mm |
| Masa | 10.0000 g |
| Material | Cupru-Nichel-Zinc |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Franta - Paris (A) |
| Tipul muchiei | grupe netede si zimtate alternativ |
| Designer | Miguel Ángel Bía |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
VF $0.75 XF $1.00 UNC $1.50 |