| Adăugată de |
max
|
| Cod de catalog | KM#66 |
| Diametru | 21.00 mm |
| Grosime | 1.80 mm |
| Masa | 4.0000 g |
| Material | Otel placat cu nichel |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | -Necunoscuta- |
| Tipul muchiei | neteda |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |