| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM# 1059 |
| Tiraj | 1,000,000 |
| Diametru | 30.00 mm |
| Grosime | 2.75 mm |
| Masa | 12.4000 g |
| Material | Zinc |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Ucraina - Kiev |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Engravers: Anatolii Demianenko, Volodymyr Demianenko Designers: Andrii Yermolenko, Olha Kovalenko |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |