| Adăugată de |
Ole Sjoelund
|
| În colecțiile personale | 6 |
| Cod de catalog | KM#67a |
| Diametru | 21.09 mm |
| Grosime | 1.54 mm |
| Masa | 3.5500 g |
| Material | Otel placat cu cupru |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Anglia - British Royal Mint (Llantrisant) |
| Tipul muchiei | neteda |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |