| Adăugată de |
varia
|
| În colecțiile personale | 6 |
| Cod de catalog | KM#69a |
| Diametru | 23.50 mm |
| Grosime | 1.75 mm |
| Masa | 4.8000 g |
| Material | Otel placat cu nichel |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Anglia - British Royal Mint (Llantrisant) |
| Tipul muchiei | zimtata |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
F $0.30 VF $0.50 XF $1.00 UNC $1.75 |