| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Cod de catalog | KM#808 |
| Tiraj | 55,800,000 |
| Diametru | 24.26 mm |
| Grosime | 1.75 mm |
| Masa | 5.6700 g |
| Material | Cupru placat cu Cupru-Nichel |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Statele Unite ale Americii - Philadelphia (P) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Christina Hess, John P. McGraw / Laura Gardin Fraser |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
UNC $5.80 |