| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Cod de catalog | KM#811 |
| Tiraj | 59,400,000 |
| Diametru | 24.26 mm |
| Grosime | 1.75 mm |
| Masa | 5.6700 g |
| Material | Cupru placat cu Cupru-Nichel |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Statele Unite ale Americii - Denver (D) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Elana Hagler, Craig A. Campbell / Laura Gardin Fraser |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
XF $2.60 UNC $5.60 |