| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM#810 |
| Tiraj | 130,200,000 |
| Diametru | 24.26 mm |
| Grosime | 1.75 mm |
| Masa | 5.6700 g |
| Material | Cupru placat cu Cupru-Nichel |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Statele Unite ale Americii - Denver (D) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Laura Gardin Fraser / Eric David Custer / Thomas Hipschen |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |