| Adăugată de |
Ryo
|
| Tiraj | 478,000 |
| Diametru | 26.49 mm |
| Grosime | 2.00 mm |
| Masa | 8.1000 g |
| Material | -Nu stiu- |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Statele Unite ale Americii - Denver (D) |
| Tipul muchiei | neteda cu inscriptie |
| Inscripția de pe muchie | 2026 DE PLURIBUS UNUM |
| Designer | Phebe Hemphill & Justin Kunz / Eric David Custer & Don Everhart |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |