| Adăugată de |
modestcol
|
| Cod de catalog | KM#442 |
| Diametru | 18.00 mm |
| Grosime | 1.00 mm |
| Masa | 2.0000 g |
| Material | Otel placat cu cupru |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Romania - Bucuresti |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |