| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM#935 |
| Tiraj | 27,900 |
| Diametru | 33.00 mm |
| Grosime | 2.00 mm |
| Masa | 13.5000 g |
| Material | Argint 0.5000 |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Portugalia - Lisabona |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Jorge Silva |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |