| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Tiraj | 10,000,000 |
| Diametru | 25.50 mm |
| Grosime | 2.00 mm |
| Masa | 7.3200 g |
| Material | Nichel-Alama |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Peru - Lima |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Felipe Escalante Chuñocca |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
XF $8.30 UNC $8.70 |