| Adăugată de |
Alexandru Constantinescu
|
| În colecțiile personale | 9 |
| Cod de catalog | KM#2 |
| Diametru | 21.72 mm |
| Grosime | 1.80 mm |
| Masa | 4.1500 g |
| Material | Bronz |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Canada - Monetaria Regala Canadiana - Winnipeg |
| Tipul muchiei | neteda |
| Designer | Richard Renninger & William Shoyer |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
F $0.15 VF $0.25 XF $0.45 UNC $1.25 |