| Adăugată de |
Mr. Sandulescu Sorin
|
| Cod de catalog | KM#23 |
| Diametru | 39.00 mm |
| Grosime | 3.00 mm |
| Masa | 28.3100 g |
| Material | Cupru-Nichel |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | -Necunoscuta- |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | rev. Avril Vaughan |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |