| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM#65 |
| Diametru | 20.00 mm |
| Grosime | 1.73 mm |
| Masa | 3.4000 g |
| Material | Otel placat cu Alama |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | -Necunoscuta- |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |