| Adăugată de |
Ryo
|
| În colecțiile personale | 23 |
| Cod de catalog | KM#139 |
| Tiraj | 60,828,000 |
| Diametru | 18.00 mm |
| Grosime | 1.60 mm |
| Masa | 3.1300 g |
| Material | Alama |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Iugoslavia - Belgrad |
| Tipul muchiei | neteda |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
VF $0.15 XF $0.35 UNC $0.75 |