| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM#1176 |
| Diametru | 24.90 mm |
| Grosime | 1.36 mm |
| Masa | 4.6000 g |
| Material | Cupru-Nichel |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Iran - Teheran |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |