| Adăugată de |
Mr. Sandulescu Sorin
|
| Cod de catalog | KM#A4 |
| Diametru | 29.00 mm |
| Grosime | 2.00 mm |
| Masa | 9.4000 g |
| Material | Cupru |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Anglia - Monetaria Soho |
| Tipul muchiei | neteda |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |