| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| În colecțiile personale | 8 |
| Cod de catalog | KM#16 |
| Tiraj | 227,210,000 |
| Diametru | 22.00 mm |
| Grosime | 1.70 mm |
| Masa | 4.0500 g |
| Material | Cupru-Nichel |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | India - Calcutta |
| Tipul muchiei | neteda |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
F $0.60 VF $1.20 XF $2.00 UNC $4.00 |