| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Cod de catalog | KM#183 |
| Tiraj | 7,000,000 |
| Tiraj BU | 5,000 |
| Diametru | 21.25 mm |
| Grosime | 1.67 mm |
| Masa | 3.9200 g |
| Material | Otel placat cu cupru |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Grecia - Atena (Monetaria Nationala, Anthemion) |
| Tipul muchiei | neteda |
| Designer | Maria Andonatou, Geórgios Stamatópoulos / Luc Luycx |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
XF $0.31 UNC $0.52 BU $10.00 |