| Adăugată de |
Bart Perdieus
|
| În colecțiile personale | 22 |
| Cod de catalog | KM#31 |
| Tiraj | 80,864,000 |
| Diametru | 20.00 mm |
| Grosime | 1.40 mm |
| Masa | 3.3000 g |
| Material | Bronz |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Germania - Berlin (A) |
| Tipul muchiei | neteda |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
VG $0.20 F $0.50 VF $1.50 XF $8.00 UNC $10.00 |