| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Cod de catalog | KM#254 |
| Tiraj | 10,290,000 |
| Tiraj Proof | 50,300 |
| Diametru | 19.75 mm |
| Grosime | 1.93 mm |
| Masa | 4.1000 g |
| Material | Aur nordic (89% cupru, 5% aluminiu, 5% zinc, 1% staniu) |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Germania - Munich (D) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Reinhart Heinsdorff / Luc Luycx |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
XF $0.52 |