| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM#49 |
| Tiraj | 1,333,349 |
| Diametru | 20.00 mm |
| Grosime | 1.50 mm |
| Masa | 3.5100 g |
| Material | Nichel |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Germania - Hamburg (B,J) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |