| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM#101 |
| Tiraj | 4,897,400 |
| Diametru | 21.00 mm |
| Grosime | 1.50 mm |
| Masa | 3.5200 g |
| Material | Zinc |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Germania - Muldenhutten (E) |
| Tipul muchiei | neteda |
| Designer | Otto Vogt, Hans Herbert Schweitzer |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |