| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Cod de catalog | KM#771.3 |
| Tiraj | 7,883,903 |
| Diametru | 30.20 mm |
| Grosime | 1.50 mm |
| Masa | 10.0000 g |
| Material | Bronz |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Franta - Strassburg (BB) |
| Tipul muchiei | neteda |
| Designer | Jacques-Jean Barre |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
VG $2.60 F $5.20 VF $12.00 XF $54.00 |