| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM#23 |
| Tiraj | 400,000 |
| Diametru | 18.20 mm |
| Grosime | 1.28 mm |
| Masa | 2.5000 g |
| Material | Argint 0.8350 |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Elvetia - Bern |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Engraver: Antoine Bovy / Designer: Albert Walch |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |