| Adăugată de |
stomff andrei aurel
|
| În colecțiile personale | 5 |
| Cod de catalog | KM#26 |
| Tiraj | 12,000,000 |
| Tiraj Proof | 5,130 |
| Diametru | 17.10 mm |
| Grosime | 1.20 mm |
| Masa | 2.0000 g |
| Material | Cupru-Nichel |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Elvetia - Bern |
| Tipul muchiei | neteda |
| Designer | Karl Schwenzer & Karl Friedrich Voigt |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
F $0.10 VF $0.25 XF $0.50 UNC $2.00 Proof $4.00 |