| Adăugată de |
Ryo
|
| Cod de catalog | KM#2523 |
| Tiraj | 120,000,000 |
| Diametru | 27.19 mm |
| Grosime | 2.26 mm |
| Masa | 11.4900 g |
| Material | Alama |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | -Necunoscuta- |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |