| Adăugată de |
Mr. Sandulescu Sorin
|
| Cod de catalog | KM#94 |
| Tiraj | 1,000,000 |
| Diametru | 15.40 mm |
| Grosime | 0.70 mm |
| Masa | 1.1664 g |
| Material | Argint 0.8000 |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Anglia - British Royal Mint (Tower Hill) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Leonard Charles Wyon |
| Prețuri de catalog | Prețurile de catalog nu au fost setate |