| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Cod de catalog | KM#4 |
| Tiraj | 10,545,673 |
| Tiraj Proof | 3,000 |
| Diametru | 24.50 mm |
| Grosime | 2.55 mm |
| Masa | 7.6200 g |
| Material | Otel placat cu cupru |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Cehia - Jablonec nad Nissou (B cu coroana) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Ladislav Kozák |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
UNC $2.10 |