| Adăugată de |
max
|
| Cod de catalog | KM#2.3 |
| Tiraj | 22,200 |
| Tiraj BU | 22,000 |
| Tiraj Proof | 3,000 |
| Diametru | 17.00 mm |
| Grosime | 1.70 mm |
| Masa | 0.7400 g |
| Material | Aluminiu |
| Orientare | Medalie |
| Monetărie | Cehia - Jablonec nad Nissou (B cu coroana) |
| Tipul muchiei | zimtata |
| Designer | Jaroslav Bejvi |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
XF $0.30 UNC $0.40 Proof $7.50 |