| Adăugată de |
STOICAN EUGEN
|
| Tiraj | 23,168,000 |
| Diametru | 27.00 mm |
| Grosime | 1.95 mm |
| Masa | 7.0000 g |
| Material | Bimetal Bronzital si Acmonital |
| Orientare | Monedă |
| Monetărie | Brazilia - Rio de Janeiro (R) |
| Tipul muchiei | grupe netede si zimtate alternativ |
|
Prețuri de catalog *ce înseamnă? |
XF $3.40 UNC $7.60 |